Hizmetlerimiz

Ambulans Hizmetleri

Assurance, deniz, hava ve kara ambulans organizasyonu konusunda almış olduğu taleplerin her birini hızlı ve profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.

Detaylı İncele

Geri Gönderim ve Medikal Eskort

Başka bir noktaya seyahat edecek olan hastaların tıbbi tedavilerinin talep edilmesi ve olası sağlık problemlerinde yanlarında yetkin personelin hazır bulunması için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Detaylı İncele

Hastane ve Ekip Planlaması

Assurance, yurt dışından gelen veya yurt içinde yaşayan hastalar için hastane ve ekip planlama alanında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Detaylı İncele

Limandan Gemiye Sağlık Hizmeti

Gemi yolculuğu sırasında oluşabilecek her türlü hastalık ve yaralanma gibi durumlarda mürettebatın tahliye edilmesi ve hastane ortamının oluşturulması için profesyonel destek veriyoruz.

Detaylı İncele

Maliyet Yönetimi ve Tıbbi Ekspertiz

Sağlık giderleri maliyetleriniz planladığınızdan yüksek çıkıyor ve bütçenizi aşıyor olabilir. İşte tam bu aşamada yönetim ve ekip olarak sizin adınıza aksiyon alıyoruz.

Detaylı İncele

Medikal Asistanlık Hizmetleri

Türkiye genelindeki yaygın anlaşmalı kurumları aracılığı ile Sağlık Hizmetleri sağlamakta olup uzman misafir temsilcilerimiz 7 gün 24 saat acil durumlara çözüm üretmektedir.

Detaylı İncele

Medikal Malzeme ve Cihaz Temini

Belirli bir süre tedavi ihtiyacı olan hastaların veya yatağa bağımlı hastaların kullanması gereken tıbbi cihaz ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanması için kiralama ve satış hizmeti sunuyoruz.

Detaylı İncele

Otel ve Konaklama Hizmetleri

Sağlık turizminde ülkemize gelen turistler veya hastalarımız için önceden otel rezervasyon hizmetleri sunuyoruz.

Detaylı İncele

Seyahat Sigortası Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz için seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz riskleri ve masrafları gidermek adına sizlere seyahat sigortası danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Detaylı İncele

Sigorta Tazminat Hizmetleri

Sigorta firmanızda yaşayabileceğiniz teknik veya hukuki prosedürleri siz adına takip ediyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Bireysel olarak sigorta evrak takip işlemlerinde zorlanabilme ihtimaline karşı Assurance her zaman sizlerin yanında yer almaktadır.

Detaylı İncele

Tedavi Sonrası Bakım Hizmetleri

Yaşlı, engelli, kronik hastalığı bulunan veya yaşadığı bir ameliyat sonrası iyileşme süreci içinde olan bireylerin tedavi sürecine yaşadıkları yerde devam edebilmeleri için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Detaylı İncele

Tıbbi Tercümanlık ve Çeviri Hizmeti

Yurtdışına giden yada yurtdışından gelen insanlar için karşılama, otel ve gezi gibi birçok konuda destek veren tercümanlara ihtiyaç duyuyorsanız, Assurance bu konuda sizlerle profesyonel tercümanlar yönlendirmektedir.

Detaylı İncele

Uçuş ve Transfer Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışından gelen hasta veya diğer yolcularımızın uçuş planlarını, transfer işlemlerini profesyonelce ve güvenli bir şekilde planlıyoruz.

Detaylı İncele

Vaka Yönetimi ve Değerlendirme

Hastanın sağlık gereksinimlerini karşılamak için, gereken hizmetleri ve seçimleri tanımlıyor, planlıyor, koordine ediyor, gözlüyor ve değerlendiriyoruz.

Detaylı İncele

Yerinde Fizik Tedavi Hizmeti

Genel fizyoterapi, solunum terapisi ve diğer terapi hizmetlerimizle uzman fizyoterapistlerimiz tarafından yerinde sunulmaktadır.

Detaylı İncele
Loader